Otomotiv

Otomobil ve yedek parça üretim süreçlerinizi izleyebilir, ölçebilir, analiz edebilir ve raporlayabilirsiniz. Operasyonlarınızın basit ve otomatik hale gelmesi durumunda %15 civarında kapasite kullanımında artış beklenir.

Havacılık & Uzay

Havacılık ve uzay endüstrisi tedarik zinciri ve üretim süreçlerinde %100 transparan izlenebilirliği ana koşul olarak belirler. odoo üretim ve tedarik zincirinizde uçtan uca izlenebilirlik sağlar.

Tüketici Ürünleri

Günden güne değişen tüketici ürünleri hızla takip gerektirirken aynı zamanda da pek çok fırsat doğurmaktadır. odoo ile doğan fırsatları yakalayıp kazanca çevirin. Her yerde ve zamanda müşterilerinize cazip bir deneyim ve taleplerine uygun ürünleri sunun.

Kimya

odoo' nun becerileri size varlık performansınızı güvenli bir şekilde optimize etmenize yardımcı olurken, sipariş döngünüzü karlı bir şekilde tamamlamanızı ve inovatif ürünlerden yüksek getiri sağlar.

Yapı

Projelerinizi, ekipmanlarınızı, iş gücünüzü ve finansal operasyonlarınızı odoo Yapı Sektörü Çözümleri ile daha iyi yönetin. Gerçek zamanlı bilgi erişimi, size karar almalarınızda detaylı değerlendirme olanağı tanısın.

Enerji

Elektrik, yenilenebilir enerji ve doğal gaz üreticileri operasyonel verimlilikte ve hukuki uygunlukta iyileştirmeler yapmaları için geliştirilmiştir.

Sağlık

Sağlık sektörü tedarikçilerinin ortalama %26' sı karar vermek, planlama yapmak ve öngörü sağlamak için doğru zamanda doğru bilgiye erişimde zorluklar yaşamaktadır. Sektöre özel geliştirilen çözümler ile farklılaşın.

Yüksek Öğrenim ve Araştırma

odoo, yüksek öğrenim ve araştırma kurumlarınızın daha iyi yönetilmesi için global çözümler sunar. Uluslararası derecenizi ve itibarınızı, nitelikli araştırmalar ve gelişen öğrenci performansı ile üst sıralara taşıyın. Finansal yönetim ile gelir ve giderlerinizi kontrol altına alın.

Konaklama

odoo HMS, oda hizmeti, rezervasyon, müsafir ilişkileri yönetimi, rezervasyon takvimi, otel kapasite yönetimi, otele giriş çıkış ve fatura yönetimi gibi özellikleri destekler. İşleriniz kolaylaşırken, müşteri memnuniyetinizi iyileştirin.

Endüstriyel Makina ve Aksamları

İşletme büyüklüğünün önemi olmaksızın, çözümlerimiz tedarik zinciri maliyetlerinizi azaltmaya yardımcı olurken, iş devir hızınızı artırır. Üretimde oluşan hurda miktarını ve yeniden üretim sayısını en aza indirir. odoo ile zaman kayıplarınız azalırken, karlılığınız artsın.

Talaşlı İmalat

odoo' nun talaşlı imalata özel çözümleri ile arz talep üzerinde ki yüksek takip ile minumum stok miktarlarınızı azaltın. Enerji maliyetlerinizi kontrol altında tutmak için üretiminizi otomatikleştirin. Sevkiyatların zamanında gerçekleşmesi için sipariş yapılandırma sürecinize ivme kazandırın.

Kar Amacı Gütmeyen Kuruluşlar

Kurumunuzda maliyetleri azaltıp geniş kapsamlı etkinlikleri nasıl koordine edeceğinizi keşfedin. Oluşturduğunuz kampanyaları odoo' nun toplu mail atma, kampanya oluşturma fonksiyonları ile kolayca yönetin, etkisin, gerçek zamanlı olarak ölçün.

Profesyonel Hizmetler

Danışmanlık şirketleri için geliştirilen odoo ile kazançlı müşteri değerleri sunun. Yüksek kalitede sunduğunuz hizmetlerin sürekliliği müşteri memnuniyetini artırsın, sizde müşterilerinizle olan ilişkilerinizi ölçeklendirin.

Spor & Eğlence

Taraftar bağlılığını derinleştirin. odoo ile saha performansınızı iyileştirin ve iş verimliliğinizi optimize edin. Biletleme, toplu mail ve kampanya oluşturma gibi özellikleri ile tanıtım faaliyetlerinizi kolayca yönetin.

Seyahat & Taşımacılık

Acenta, seyahat, lojistik ve navlun hizmetlerini içeren seyahat ve taşımacılık sektöründeki değişim hızına ayak uydurun, sektörel değişiklikleri hızlıca operasyonunuza adapte edin.

Toptan Dağıtım

odoo satış ve dağıtım çözümleri müşterilerinizin ürün ve hizmet arayışlarını proaktif bir şekilde anlamanıza yardımcı olur ve her ölçekten toptan dağıtım yapan diğer şirketlerden farklıllaşmanızı sağlar. Tek bir iş platformu üzerinde planlar, tedarik eder, depolar, satışını gerçekleştirirsiniz. İşlemlerinize gerçek zamanlı ulaşır, raporlarsınız.